Nr katalogowy: 314

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

Nr katalogowy: 314

Bez tytułu, 2005

tempera żółtkowa, płótno, 60 x 81 cm, sygn. i dat. na odwrocie: Agnieszka Sandomierz / 2005