Nr katalogowy: 326

Andrzej Adam SADOWSKI (ur. 1946)

Nr katalogowy: 326

Rzym - via San Spirato

olej, płótno, 73 x 100 cm; sygn. u dołu: A. A. SADOWSKI / 1980