WITOLD-K (ur. 1932)

331
P - 74 - 2008 - 3031 olej, płótno, 116,5 x 180 cm; sygn. l. d.: Witold-K. 74-08 na odwrocie: P - 74 - 2008 - 3031
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1943)

332
Anioł olej, płótno, 79 x 57 cm; sygn. l. d.: Olbiński
Cena wywoławcza. 35 000 zł

Maria ANTO (ur. 1937)

333
Zabudowania olej, płótno, 68 x 100 cm; sygn. p.d.: Maria Anto; na odwrocie sygn.
Cena wywoławcza. 6 500 zł

Mieczysław CHMIELEWSKI (1930 - 1992)

334
Żaglówki przy przystani, 1969 olej, płótno, 57 x 75 cm; sygn. p.d.: M. Chmielewski 69
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Michał ZABOROWSKI (ur. 1960)

335
Krewetki 1993 olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn l. d. M Zaborowski
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

336
Czesząca się olej, płótno, 76,5 x 64 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 34 000 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

337
Kompozycja fakturowa 77 cm olej, płyta piloeniowa, 57 x 60 cm; sygn. p. d.: 1985 KIERZKOWSKI
Cena wywoławcza. 35 000 zł

338
Nr. 8, 1990 olej, płótno 59 x 49, cm; opisany na odwrocie: B. KIERZKOWSKI / 1990 / NR 8. / 59 x 49 cm
Cena wywoławcza. 37 000 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI

339
Krajobraz z meteorem, 1999 technika mieszana: akryl, olej, pastel, tektura, 70 x 100 cm; sygn. p.d.: G.MORYCIŃSKI 1999
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Magda BENEDA (ur. 1962)

340
Upalne lato nad Bałtykiem olej, płótno, 65 x 100 cm; sygn. p.d.: M. Beneda, w. l.g. napis: upalne lato nad Bałtykiem
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Roman ZAKRZEWSKI (ur. 1955)

341
Portret kobiety olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie na płótnie: R. ZAKRZEWSKI . / . I. 1989. OLEJ / 1
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Andrzej SZLAGIER (ur. 1913)

342
Portret kobiety olej, płótno, 80 x 72 cm; nie sygn.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Maurits Cornelis ESCHER (1898-1972) - według

343
Góra i dół blacha srebrzona, olej, sklejka, 186 x 96 cm; sygn. p. d.: AD (monogram wiązany)
Cena wywoławcza. 27 000 zł

Henryk Albin TOMASZEWSKI (1906 - 1993)

344
Bez tytułu, 1952 olej, płyta, 170 x 88,5 cm; sygn. p. d.: Albin Tomaszewski 52
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

345
Melpomena piórko, sepia, tusz, biały gwasz, papier niebiesko zielony, 17,5 x 16,7 cm
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK (1926-1979)

346
Murzynka, 1961 olej, płótno, 100,5 x 73 cm; sygn. i dat. l.d.: Hilary 61 r
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

347
Kobieta przy oknie, 1956 gwasz, tusz, papier milimetrowy, 36,5 x 28,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

348
Figura osiowa, 1961 ołówek, gwasz, papier czarny, 23,5 x 23 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: Lebenstein 61
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

349
Sauterelle olej, płótno, 55 x 45,5 cm (owal); sygn. u dołu po środku: LEBESTEIN
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915 - 1990)

350
Kompozycja abstrakcyjna technika własna, płótno, 50 x 60,7 cm; sygn. p. d.: Kantor
Cena wywoławcza. 95 000 zł

Remigiusz DULKO (ur. 1955)

401
Świecznik "Adam i Ewa" brąz patynowany, wys. 61, szer. 44 cm
Cena wywoławcza. 2 400 zł

Andrzej GETTER (ur. 1947)

402
Bez tytułu - z cyklu Charaktery drewno bejcowane, żelazo, 75 x 46 x 40 cm;
Cena wywoławcza. 4 300 zł

Adam SMOLANA (1921 - 1987)

403
Sagesta II buk, 48,5 x 22 x 19 cm;
Cena wywoławcza. 3 700 zł

Igor MITORAJ (ur. 1944)

404
Portret mężczyzny brąz, postument kamienny, wys. 8 cm, wys. całkowita 14.5 cm; sygn. MITORAJ
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Bogdan MARKOWSKI (ur. 1945)

405
Nike brąz, marmur, wys. 53,5 cm; sygn. B. MARKOWSKI
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Paweł RYBCZYŃSKI (ur. 1964)

406
Przebudzenie brąz patynowany, kamień, wys. 27 cm; sygn. PR (ryty monogram wiązany)
Cena wywoławcza. 2 900 zł