Nr katalogowy: 116

Kazimierz MIKULSKI (1918 - 1998)

Nr katalogowy: 116

Portret kobiety z kotem

piórko, tusz, akwarela, papier naklejony na tekturę, 40 x 29 cm; sygn. p. d.: KMikulski 1974