Nr katalogowy: 318

Henryk WANIEK (ur. 1943)

Nr katalogowy: 318

Bez tytułu

olej, płótno naklejone na płytę, 55 x 74 cm; sygn. i dat. p. d.: henryk waniek 1978, l. d.: HENRYK WANIEK 1979