Nr katalogowy: 330

Lech POLCYN (ur. 1964)

Nr katalogowy: 330

Wszystko, co pozostało, 2006

olej, płótno, 100,5 x 140 cm; sygn. p. d.: L. Polcyn 2006 Wszystko co pozostało