Nr katalogowy: 322

Stefan CENTOMIRSKI (ur. 1928)

Nr katalogowy: 322

Alegoria miłości, 2002

technika mieszana, collage, płótno, 60 x 80 cm; sygn. i dat. p.d.: SCentomirski 2002;