Nr katalogowy: 319

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 319

Wenus architektoniczna, 2000

olej, płótno, 100 x 81 cm; sygn. i dat. l. d.: T. Sętowski 2000