Nr katalogowy: 312

Jerzy NOWOSIELSKI (ur. 1923)

Nr katalogowy: 312

Bez tytułu, l. 90-te

olej, płótno, 61 x 46 cm; sygn. na odwrocie: J. NOWOSIELSKI