Nr katalogowy: 108

Jan LEBENSTEIN (1930 - 1999)

Nr katalogowy: 108

Trzy kobiety

litografia, papier, 69,5 x 50,5 cm; sygn. p. d.: Lebenstein; l. d.: 21/75