Nr katalogowy: 306

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

Nr katalogowy: 306

Martwa natura ze świątkiem

olej, płótno, 77,5 x 90 cm; na odwrocie napis: Wł. Karol Zolich