Nr katalogowy: 326

Tomasz KAZIKOWSKI (ur. 1952)

Nr katalogowy: 326

Pan wykłada, 1992

akryl, płótno; 24 x 18,5 cm;
sygn. p. g.: monogram wiązany artysty / 1992;