Nr katalogowy: 320

Tomasz STANDO (ur. 1953)

Nr katalogowy: 320

Kompozycja /collage

olej, deska; 39 x 27 cm x 2 cm;
sygn. na odwrocie: 39 x 27 /TOMASZ STANDO.