Raya SORKINE (ur. 1936)
Nr katalogowy: 307
Z cyklu: Małżeństwo, 2000
litografia, papier, 30 x 41 cm
sygn. p. d.: ołówkiem: Raya;
sygn. p. d.: ołówkiem: Raya;