Raya SORKINE (ur. 1936)
Nr katalogowy: 308
Z cyklu: Małżeństwo, 2000
litografia, papier; 30 x 41 cm;
sygn. p. d.: ołówkiem: Raya;
sygn. p. d.: ołówkiem: Raya;