Iwan KULIK (ur. 1959)
Nr katalogowy: 334
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty”
olej, płótno; 65 x 73 cm;
sygn. l. d.: I Kulik;
sygn. l. d.: I Kulik;