Iwan KULIK (ur. 1959)
Nr katalogowy: 335
Ilustracja do „Mistrza i Małgorzaty”
olej, płótno; 140 x 100 cm;
sygn. l. d.: I Kulik / 2003;
sygn. l. d.: I Kulik / 2003;