Antoni GRABARZ (1904-1965)
Nr katalogowy: 329
Pejzaż z drzewami, 1964
olej, płótno; 63 x 64,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Grabarz / 64.
sygn. p. d.: Grabarz / 64.