Nr katalogowy: 329

Antoni GRABARZ (1904-1965)

Nr katalogowy: 329

Pejzaż z drzewami, 1964

olej, płótno; 63 x 64,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Grabarz / 64.