Tomasz KARABOWICZ (ur. 1971)
Nr katalogowy: 328
Podkowa leśna, 1999
olej, płótno; 140,5 x 76,5 cm;
sygn. p. d.: [monogram wiązany artysty] / 1999 / TOMASZ / KARABOWICZ;