Agnes BACZYŃSKA-SIELSKA (ur. 1942)
Nr katalogowy: 321
Bukiet w oknie, 1983
olej, tektura; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d. monogramem wiązanym: ABS;