Nr katalogowy: 321

Agnes BACZYŃSKA-SIELSKA (ur. 1942)

Nr katalogowy: 321

Bukiet w oknie, 1983

olej, tektura; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d. monogramem wiązanym: ABS;