Wacław KONDEK (1917-1976)

311
Z cyklu „Ballady”, 1968 piórko, tusz, papier; 27,5 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WK 68
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Wacław KONDEK (1917-1976)

312
Z cyklu „Ballady”, 1968 piórko, tusz, papier; 28 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WK 68
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

313
Ciekawość druk cyfrowy, z wykorzystaniem litografii, papier;
63,5 x 79,5 (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

314
Bez tytułu, 2016 litografia barwna, papier; 70 x 50 cm; (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: WEINREB 2016 (ołówkiem) numer odbitki l. d.: E/A I/I
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Henryk PŁóCIENNIK (ur. 1933)

315
Monotypia +, 2012 monotypia, papier; 61 x 47 cm (wymiar arkusza),
45,5 x 34,5 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Henryk PŁóCIENNIK (ur. 1933)

316
Monotypia +, 2010 monotypia, papier; 60 x 46 cm (wymiar arkusza),
45 x 33 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

317
Akt na plaży, 1995 serigrafia, papier; 44 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opis ołówkiem u dołu: JERZY NOWOSIELSKI 95 II/8/50
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

318
Postać, lata 60. XX w. tusz, papier milimetrowy,
40,1 x 27 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 800 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

319
Portret - fragment, 1998 technika własna, papier; 37,5 x 27,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płócienni / 1998
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Jonasz STERN (1904-1988)

320
Spotkanie z nocą ok. 1963 monotypia, ołówek, papier;
39 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Henryk OPAŁKA (ur.1929)

1301
The orient muse, 2000 litografia, papier; 58 x 70 cm (wymiar arkusza), 48 x 61 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "THE ORIENT MUSE" litografia 1/20 imp. H
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

1302
Trzy figury litografia, papier; 33 x 23,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i numer odbitki l. d. ołówkiem: 67/100 Lebenstein
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Wacław WANTUCH (ur. 1965)

1303
Polanica serigrafia, papier naklejony na płytę,
36,5 x 34,1 cm (wymiar serigrafii);
Cena wywoławcza. 800 zł

Władysław SZYSZKO (ur. 1944)

1304
Kwiat, 1993 ołówek, kredka, papier, 20 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 93 / W. Szyszko
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

401
Bez tytułu, 1975 akwarela, tusz, papier; 24,5 x 21 cm;
sygn. p. d.: JTarasin 75
Cena wywoławcza. 5 700 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

402
Postać, 1978 gwasz, kreda, papier; 62,5 x 48 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. Pągowska 78
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Kajetan SOSNOWSKI (1913-1987)

403
Sen o nieznanym mieście, 1958 technika własna, tektura; 72 x 25,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: "SEN O NIEZNANYM MIEŚCIE" / 1958 / K. Sosnowski
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929-2007)

404
Negro Spirituals, 1988 olej, płótno; 150 x 136 cm;
sygn. oraz opis na odwrocie: Pągowska; TERESA PĄGOWSKA 1988 / NEGRO SPIRITUALS / 150 X 136 CM
Cena wywoławcza. 130 000 zł
Cena oferowana 100 000 zł

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

405
Akt, 2011 olej, płótno, 100 x 140 cm,
na odwrocie opis autorski: “AKT” 140 x 100/ olej, płótno/ Tobis 2011
Cena wywoławcza. 8 800 zł

Stanisław WÓJTOWICZ (1920-1991)

406
Portret Celiny Styrylskiej-Taranczewskiej olej, płyta, 59 x 58,5 cm;
sygn. l. d.: S. Wójtowicz;
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

407
Gorące zaloty, 1984 olej, akryl, płótno; 64 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 84
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

408
Kobieta na tle miasta, 1971 olej, płótno, 81 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: JERZY NOWOSIELSKI/ 1971
Cena wywoławcza. 190 000 zł

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

409
Na balkonie, 2002 olej, płótno, 140 x 180 cm;
na odwrocie na blejtramie napisy autorskie: nazwisko autora, tytuł oraz rok powstania
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Marek WŁODARSKI - Henryk STRENG (1903-1960)

410
Mężczyzna nalewający wino gwasz na podrysowaniu ołówkiem, kalka, 28 x 31 cm;
na odwrociu powtórzona kompozycja w lustrzanym odbiciu
Cena wywoławcza. 6 400 zł
Cena oferowana 5 500 zł

Władysław JACKIEWICZ (1924-2016)

411
Obraz IX, 2009 olej, płótno; 81 x 100 cm;
opis, sygn. i dat. na odwrocie, na blejtramie: W. JACKIEWICZ OBRAZ IX / 2009
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

412
sygn., dat. i opis na odwrocie: Jan Dobkowski
Cena wywoławcza. 70 000 zł

Tadeusz ŁAPIŃSKI (ur. 1928)

413
Malarstwo materii, 1959 olej, płótno, 100,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: T. ŁAPIŃSKI 59
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Jan IWANIUK (1943-1992)

414
Osaczenie,1985 olej, płótno, 73 x 50 cm;
sygn.: J. IWANIUK 85
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

415
sygn. p. d.: Kobzdej / 1958
Cena wywoławcza. 28 000 zł

Elżbieta WYROŻEMSKA (1921-1991)

416
Po wernisażu, 1988 olej, płótno; 116 x 92 cm;
sygn. l. d.: E. Wyrożemska 88
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Barbara LEVITTOUX-ŚWIDERSKA (ur. 1933)

417
Pejzaż, 1961 olej, płótno; 77 x 65 cm;
na odwrocie napisy autorskie: Barbara Świderska
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Mirosław HOCHLINGER, Konstanty MACKIEWICZ

418
Kompozycja I, 1983 olej, płótno; 61 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: K. MACKIEWICZ / M HOCHLINGER;
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Witold FIEDZIUK (ur. 1964)

419
Bliźnięta, 2010 olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Fiedziuk 2010/ Twins (Bliźnięta) / 2006
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Marek SUŁEK (ur. 1963)

420
Yellow z serii: Stories, 2014 technika własna (olej, akryl, żywica, fotografia), płótno; 100 x 100 cm;
sygn. l. d.: Sułek
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

421
Bez tytułu, 2015 akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2015
Cena wywoławcza. 7 600 zł
Cena oferowana 5 500 zł

Agata KLECZKOWSKA (ur. 1987)

422
Bez tytułu, 2016 akryl, bawełna; 65,5 x 50,5 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: AGATA KLECZKOWSKA 2016/BEZ TYTUŁU / AKRYL NA PŁÓTNIE
Cena wywoławcza. 4 500 zł
Cena oferowana 3 500 zł

Krzysztof DUDZIŃSKI KaDee (ur. 1953)

1401
Akt na żółtej kanapie akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: KaDee
Cena wywoławcza. 2 000 zł

O. JABŁONOWSKA (XX/XXI w.)

1402
Kwitnące pole z głogiem, 2000 olej, płótno; 23 x 37 cm;
na odwrocie opis: Bojarysznik cwietew / JABŁONOWSKA O. / G. WINNICA 2000
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Edward NARKIEWICZ (ur. 1938)

1403
Wiosna, 1960 olej, płótno; 64 x 80 cm;
na odwrocie opis: 3N 1960
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Edward NARKIEWICZ (ur. 1938)

1404
Troki latem, 1977 olej, płyta pilśniowa;
21,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Krzysztof PATALAS (ur.1961)

1405
Z cyklu Drzewa, 2016 akryl, płótno; 90 x 90 cm;
na odwrocie na blejtramie napis: PATALAS K . 2016 Z CYKLU DRZEWA
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Krystyna LIBERSKA (1926-2010)

1406
Pierrot i ptak, 1982 olej, płyta; 26 x 23 cm;
sygn. i dat. p. d.: LK 82
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)

1407
Misterium, 2007 olej, płótno, 65 x 50 cm;
sygn. i dat na odwrocie: Misterium / Jan G. Issaieff / A D. 2007
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Tadeusz SPRUSIAK (1907-1985)

1408
Martwa natura olej, płótno, 47,5 x 64 cm
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Jacek MARKUNAS (ur. 1952)

1409
Kompozycja, 2000 olej, płótno, 65 x 73 cm;
sygn. p. d.: MARKUNAS 2000
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Franciszek WÓJCIK (1903-1984)

1410
Plaża olej, tektura; 28 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: FWójcik
Cena wywoławcza. 900 zł

Franciszek WÓJCIK (1903-1984)

1411
Potok olej, tektura; 39 x 47,5 cm w świetle oprawy;
nie sygn.
Cena wywoławcza. 900 zł

Borys MICHALIK (ur. 1969)

1412
Bez tytułu pastel, papier; 46 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: B. MICHALIK
Cena wywoławcza. 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 200 zł