Nr katalogowy: 417

Barbara LEVITTOUX-ŚWIDERSKA (ur. 1933)

Nr katalogowy: 417

Pejzaż, 1961

olej, płótno; 77 x 65 cm;
na odwrocie napisy autorskie: Barbara Świderska