Nr katalogowy: 406

Stanisław WÓJTOWICZ (1920-1991)

Nr katalogowy: 406

Portret Celiny Styrylskiej-Taranczewskiej

olej, płyta, 59 x 58,5 cm;
sygn. l. d.: S. Wójtowicz;