Nr katalogowy: 420

Marek SUŁEK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 420

Yellow z serii: Stories, 2014

technika własna (olej, akryl, żywica, fotografia), płótno; 100 x 100 cm;
sygn. l. d.: Sułek