Nr katalogowy: 405

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Nr katalogowy: 405

Akt, 2011

olej, płótno, 100 x 140 cm,
na odwrocie opis autorski: “AKT” 140 x 100/ olej, płótno/ Tobis 2011