Nr katalogowy: 1304

Władysław SZYSZKO (ur. 1944)

Nr katalogowy: 1304

Kwiat, 1993

ołówek, kredka, papier, 20 x 16,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 93 / W. Szyszko