Nr katalogowy: 314

Paweł WEINREB (ur. 1978)

Nr katalogowy: 314

Bez tytułu, 2016

litografia barwna, papier; 70 x 50 cm; (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: WEINREB 2016 (ołówkiem) numer odbitki l. d.: E/A I/I