Samuel FINKELSTEIN (1890-1942)
Nr katalogowy113
Pejzaż górski [Pejzaż leśny], ok. 1925
akwarela, papier, 31 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu po środku: Sam. Finkelstein
Cena wywoławcza.
7 800 zł
Togo Kazimierz FAŁAT (1904-1981)
Nr katalogowy116
Jesienny pejzaż górski
gwasz, papier;
35 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
5 000 zł
3 500 zł
Władysław JAROCKI (1879-1965)
Nr katalogowy117
Kościół Mariacki w Krakowie
akwarela, papier; 49 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. ołówkiem: Wł. Jarocki
Cena wywoławcza.
4 500 zł
Władysław SERAFIN (1905-1988)
Nr katalogowy121
Kwiaty w wazonie
pastel, papier; 47,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W Serafin
sygn. p. d.: W Serafin
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Artur MARKOWICZ (1872-1934)
Nr katalogowy122
Park - Pejzaż z drzewami
pastel, papier jasnobrązowy; 33,5 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A. MARKOWICZ
sygn. p. d.: A. MARKOWICZ
Cena wywoławcza.
2 800 zł
2 300 zł
Nr katalogowy123
Słoneczniki, ok. 1902
pastel, papier; 31 x 41 cm;
sygn. p. d.: WW
sygn. p. d.: WW
Cena wywoławcza.
6 700 zł
Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)
Nr katalogowy125
Martwa natura - szkic olejny
olej, tektura; 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Cena wywoławcza.
4 000 zł
Jakub ZUCKER (1900-1981)
Nr katalogowy127
Kwiaty w wazonie
olej, płótno; 55 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: J. ZUCKER.
sygn. p. d.: J. ZUCKER.
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Irena WEISS - ANERI (1888-1981)
Nr katalogowy131
Wnętrze mieszkania z owalnym lustrem, ok. 1918
olej, tektura; 46,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri
sygn. l. d.: aneri
Cena wywoławcza.
7 500 zł
Józef CZAJKOWSKI (1872-1947)
Nr katalogowy133
Wnętrze pracowni, 1914
akwarela, gwasz, kredka, karton;
47,8 x 64 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JÓZEF CZAJKOWSKI / 1914;
Cena wywoławcza.
11 000 zł
Stanisław WYSPIAŃSKI (1869-1907)
Nr katalogowy135
Portret Beaty Matejkówny
olej, płótno dublowane, 57 x 44 cm;
sygn. p. d.: SW (monogram wiązany)
Cena wywoławcza.
360 000 zł
250 000 zł
Paul AUST (1866-1934)
Nr katalogowy136
Pejzaż z Karkonoszy
olej, tektura; 26 x 37 cm;
sygn. p .d.: AUST
sygn. p .d.: AUST
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Stanisław KAMOCKI (1875-1944)-przypisywany
Nr katalogowy140
Chałupa w Bronowicach zimą, 1893
olej, tektura; 14 x 21 cm;
napis z datą p. d.: BRONOWICE 20./IV. / [18]93
Cena wywoławcza.
3 000 zł
3 500 zł
Karol HILLER (1891-1939)
Nr katalogowy141
Pejzaż z rzeką, 1925
olej, płótno; 45,5 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: K HILLER 25
sygn. p. d.: K HILLER 25
Cena wywoławcza.
14 000 zł
29 000 zł
Alfred NICKISCH (1872-1948)
Nr katalogowy142
Zima w Sudetach
olej, płótno; 71 x 97 cm;
sygn. l. d.: A. Nickisch
sygn. l. d.: A. Nickisch
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 000 zł
Nr katalogowy144
Barbakan w Krakowie, 1906
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. l. d.: WW ; na odwrocie data: 1906
Cena wywoławcza.
50 000 zł
36 000 zł
Czesław Borys JANKOWSKI (1862-1941)
Nr katalogowy145
Jutrzenka Wolności - scena symboliczna, 1912
olej, tektura; 41 x 56 cm;
sygn. i dat. l. d.: Czesław JANKOWSKI / 1912
Cena wywoławcza.
5 500 zł
Józef CHEŁMOŃSKI (1849-1914)
Nr katalogowy147
Pejzaż pochmurny
olej, płótno naklejone na płytę, 24,5 x 35 cm
na odwrocie stara nalepka z napisem odręcznym: "mal. przez J. Chełmońskiego"
Cena wywoławcza.
100 000 zł
70 000 zł
Mieczysław ORACKI-SERWIN (1912-1977)
Nr katalogowy148
Portret kobiety, 1938
olej, płótno; 98 x 74 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Oracki-Serwin / 938
Cena wywoławcza.
3 000 zł
Wlastimil HOFMAN (1881-1970)
Nr katalogowy150
Gospodarz z Bronowic i Anioł Stróż
olej, sklejka; 50 x 70,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
sygn. p. d.: Wlastimil Hofman
Cena wywoławcza.
21 000 zł
21 000 zł
Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)
Nr katalogowy151
Marynka
olej, tektura; 35,5 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: K. SZEWCZENKO
sygn. p. d.: K. SZEWCZENKO
Cena wywoławcza.
2 800 zł
Jakub ZUCKER (1900-1981)
Nr katalogowy153
Toaleta
olej, płótno; 41 x 33 cm
Cena wywoławcza.
6 500 zł
Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)
Nr katalogowy154
Lena - Akt
olej, tektura; 70 x 50 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski
sygn. p. d.: St. Żurawski
Cena wywoławcza.
4 000 zł
4 000 zł