Nr katalogowy: 421

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

Nr katalogowy: 421

Bez tytułu, 2015

akryl, płótno; 40 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANNA SZPRYNGER / 2015
Cena oferowana 5 500 zł