Nr katalogowy: 1407

Jan Grzegorz ISSAIEFF (ur. 1953)

Nr katalogowy: 1407

Misterium, 2007

olej, płótno, 65 x 50 cm;
sygn. i dat na odwrocie: Misterium / Jan G. Issaieff / A D. 2007