Nr katalogowy: 419

Witold FIEDZIUK (ur. 1964)

Nr katalogowy: 419

Bliźnięta, 2010

olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Fiedziuk 2010/ Twins (Bliźnięta) / 2006