Nr katalogowy: 1402

O. JABŁONOWSKA (XX/XXI w.)

Nr katalogowy: 1402

Kwitnące pole z głogiem, 2000

olej, płótno; 23 x 37 cm;
na odwrocie opis: Bojarysznik cwietew / JABŁONOWSKA O. / G. WINNICA 2000