Nr katalogowy: 409

Andrzej TOBIS (ur. 1970)

Nr katalogowy: 409

Na balkonie, 2002

olej, płótno, 140 x 180 cm;
na odwrocie na blejtramie napisy autorskie: nazwisko autora, tytuł oraz rok powstania