Nr katalogowy: 1301

Henryk OPAŁKA (ur.1929)

Nr katalogowy: 1301

The orient muse, 2000

litografia, papier; 58 x 70 cm (wymiar arkusza), 48 x 61 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "THE ORIENT MUSE" litografia 1/20 imp. H