Marian NOWICKI (1904-po1939)

1113
Pożegnanie ułana olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. d.: Marian Nowicki
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Roman BRATKOWSKI (1869-1954)

1114
Łodzie w świetle księżyca olej, tektura; 49 x 69 cm;
sygn. p. d.: R. Bratkowski 1935
Cena wywoławcza. 3 000 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł

Matylda MELENIEWSKA (1869-1930)

1115
Portret kobiety, 1921 olej, płótno; 61 x 49 cm;
sygn. z lewej: Meleniewska / 1921
Cena wywoławcza. 2 000 zł

L. FERSTEL (XIX-XX)

1116
Rybaczka olej, deska; 30 x 11 cm;
sygn. l. d.: L. Ferstel
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Władysław CHMIELIŃSKI (1862-1941)

1117
Zamek w Ogrodzieńcu olej, płótno; 52 x 71,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Anna MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA (1912-1986)

1118
Róże w wazonie olej, tektura; 29,5 x 24 cm;
sygn. p. d.: A. Maślakiewicz
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Malarz nieokreślony

1119
Brzeg morski akwarela, papier; 21 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: nieczytelnie cyrylicą?
Cena wywoławcza. 1 900 zł

H. BERGE (XX w.)

1120
Las zimą olej, płótno; 71,5 x 101 cm;
sygn. p. d.: H. Berger
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Ignacy PIEŃKOWSKI (1877-1948)

1121
Wnętrze kościoła olej, tektura; 28,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
Cena wywoławcza. 3 600 zł

Michał STAŃKO (1901-1969)

1122
Chaty w górach, 1959 olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. p. d.: M. Stańko / 959
Cena wywoławcza. 4 000 zł
Cena sprzedaży 4 000 zł

1123
Dróżki kalwaryjskie. Most na Cedronie w Kalwarii Zebrzydowskiej; pastel, papier, 22,5 x 31,5 cm;
sygn. prawy dolny WW (ołówkiem);
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Wojciech Otton FLECK (1903-1972)

1124
Pejzaż olej, tektura; 16,2 x 13,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Woj. Fleck
Cena wywoławcza. 600 zł
Cena oferowana 500 zł

1125
Śpiący pies olej, tektura; 28,8 x 24,7 cm (w świetle oprawy);
Na odwrocie nalepka wystawowa: BWA
w Krakowie z tytułem: pies
Cena wywoławcza. 800 zł
Cena oferowana 700 zł

Edward MESJASZ (1929-2007)

1126
Ułan na koniu, 1997 olej, płyta; 38,7 x 29,5 cm (w owalu);
na odwrocie napis: E. Mesjasz 1997
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Edward MESJASZ (1929-2007)

1127
Józef Piłsudski, 1991 olej, płótno; 46 x 33,5 cm;
sygn. l. d.: EMesjasz 1991
Cena wywoławcza. 1 100 zł
Cena oferowana 850 zł

Malarz nieokreślony

1128
Wejście do dworu olej, tektura; 16 x 30 cm;
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Artysta nieokreślony

1129
Portret kobiety - miniatura gwasz, kość, 6,3 x 5 cm (w świetle owalnej oprawy)
Na odwrocie nalepka z informacjami w języku niemieckim
Cena wywoławcza. 1 500 zł

STANZANI (?)

1130
Portret kobiety w kryzie - miniatura gwasz, kość, 7,7 x 6,1 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn. wzdłuż krawędzi z prawej strony: Stanzani (?)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Artysta nieokreślony

1131
Portret kobiety w białej sukni - miniatura gwasz, kość, 5,7 x 4,8 cm (w świetle owalnej oprawy)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Artysta nieokreślony

1132
Portret dziewczynki z szablą - miniatura gwasz, kość,
5,8 x 4,5 cm (wymiar w świetle owalnej oprawy)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Artysta nieokreślony

1133
Portret mężczyzny w peruce - miniatura gwasz, kość,
4 x 3 cm (w świetle owalnej oprawy)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Artysta nieokreślony

1134
Portret mężczyzny - miniatura gwasz, kość,
6 x 5 cm (w świetle owalnej oprawy)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jerzy KARSZNIEWICZ (1878-1945)

1135
Kościółek drewniany olej, płótno; 43,5 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: JERZY KARSZNIEWICZ
Cena wywoławcza. 5 700 zł

1136
Kwiaty w wazonie olej, tektura; 40 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: Woj. Fleck
Cena wywoławcza. 1 500 zł
Cena oferowana 1 300 zł

Tadeusz KUREK (1906-1974)

1137
Szałasy w górach olej, tektura; 33,5 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Kurek
Cena wywoławcza. 1 000 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł

Franciszek WÓJCIK (1903-1984)

1138
Krokusy olej, płótno; 31 x 39 cm;
sygn. p. d.: FWójcik
Cena wywoławcza. 1 100 zł

Antoni PROCAJŁOWICZ (1877-1949)

1139
Pejzaż z młynem, 1936 olej, tektura; 27 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: A.S. PROCAJŁOWICZ / 1936
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Edward TROJANOWSKI (1873-1930)

1140
Pejzaż górski, 1899 olej, płótno naklejone na tekturę; 39 x 29,3 cm;
sygn. p. d.: Edw. Trojanowski. Zakopane / 1899.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

1141
Portret kobiety z kwiatami olej, płótno; 62 x 53 cm;
sygn. l. d.: MJabłoński
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Johann Caspar RAHN (1769-1840)

1142
Pejzaż nadmorski, ok. 1810 olej, blacha; 21 x 28 cm;
sygn. p. d.: Rahn / p. [inxit]
Cena wywoławcza. 1 300 zł
Cena oferowana 1 200 zł

Malarz nieokreślony (XVIII w.)

1143
Św. Oliwia męczennica olej, płótno dublowane; 124 x 100 cm;
napis w obrębie obrazu: S. OLIVA. VIRC. MART:
Cena wywoławcza. 5 600 zł

1144
Mistyczny pokarm olej, płótno dublowane;
123,5 x 101 cm
Cena wywoławcza. 5 600 zł

1145
Zaśnięcie św. Józefa olej, płótno dublowane; 180 x 100 cm;
napis w obrębie obrazu: S. JOSEPHVS POETA
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Maria DAWSKA (1909-1993)

1146
Bajki malowane. Babie lato olej, płyta pilśniowa; 61 x 47 cm;
Na odwrocie napis: "Bajki malowe / Babie lato" / 61 x 48
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Jan KOTOWSKI (1885-1960)

1147
Powrót z polowania olej, płótno, 65,5 x 114 cm;
sygn. p. d.: Jan Kotowski
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Władysław ROSSOWSKI (1857-1923)

1148
Widok na Kalwarię, 1888 olej, płótno; 42 x 52,5 cm;
po prawej stronie u dołu napis: Kalwarya 888
Cena wywoławcza. 4 800 zł
Cena sprzedaży 4 800 zł

201
Główki aniołków drewno (niepolichromowane); 33 x 17 cm
Polska?, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 200 zł

202
Koziołek - rzeźba gabinetowa art deco marmur, onyks, stop metali srebrzony; wys. 21,5 cm,
Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

203
Kobieta z chartem - rzeźba gabinetowa art deco Europa Zachodnia, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza. 1 800 zł

204
Łyżwiarka mosiądz, marmur, metal; wys. 40 cm;
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Irene ROCHARD (1906-1984)

205
Mewa mewa - brąz patynowany, fala - kompozycja metali,
podstawa kamienna; wys.: 50 cm;
sygn. na fali: RocHard
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Peder Marius JENSEN (1883-1925)

206
Orzeł brąz patynowany, podstawa z czarnego marmuru,
dziób z kości; wys. 45 cm,
sygn. na podstawie: Pe. Jensen.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk II KOSSOWSKI (1855-1921)

207
La Liberté - Alegoria wolności kompozycja metali patynowana na brąz; wys. 70 cm;
sygn. na plecach postaci: Kossowski
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Claudius MARIOTON (1844-1919)

208
Le Travail - Alegoria pracy brąz patynowany, kamienna podstawa, wys.: 58 cm;
sygn. na podstawie: C. Marioton
Cena wywoławcza. 8 000 zł

209
Zadumana brąz, tworzywo sztuczne (imitacja kości),
podstawa z kamienna; wys. 23,5 cm;
II poł. XX w. - w stylu rzeźb historycznych
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Fried CORNIK (XIX-XX)

210
Kobieta w balowej sukni brąz; wys. 24 cm;
sygn. u dołu na fałdach sukni: F. Cornik
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Maurice BOUVAL (1863-1916)

211
Popiersie kobiety z irysem we włosach brąz patynowany; wys. 45 cm;
sygn. z tyłu, na ramieniu: M. Bouval.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

212
Anioł brąz polerowany, wys. 36 cm;
Francja?, koniec XIX w.
Cena wywoławcza. 2 000 zł