Nr katalogowy: 1127

Edward MESJASZ (1929-2007)

Nr katalogowy: 1127

Józef Piłsudski, 1991

olej, płótno; 46 x 33,5 cm;
sygn. l. d.: EMesjasz 1991
Cena oferowana 850 zł