Nr katalogowy: 1137

Tadeusz KUREK (1906-1974)

Nr katalogowy: 1137

Szałasy w górach

olej, tektura; 33,5 x 43,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: T. Kurek
Cena sprzedaży 1 000 zł