Nr katalogowy: 1143

Malarz nieokreślony (XVIII w.)

Nr katalogowy: 1143

Św. Oliwia męczennica

olej, płótno dublowane; 124 x 100 cm;
napis w obrębie obrazu: S. OLIVA. VIRC. MART: