Nr katalogowy: 1140

Edward TROJANOWSKI (1873-1930)

Nr katalogowy: 1140

Pejzaż górski, 1899

olej, płótno naklejone na tekturę; 39 x 29,3 cm;
sygn. p. d.: Edw. Trojanowski. Zakopane / 1899.