Edward DWURNIK (ur. 1943)

418
Bez tytułu, 2007 olej, collage, płótno; 30 x 30 cm;
na odwrocie napis na płótnie:
Cena wywoławcza. 3 100 zł

Roman OPAŁKA (1931-2011)

419
Z cyklu: Alfabet grecki, 1964 olej, płótno; 121 x 90 cm;
sygn. i dat. na odwrocie, na blejtramie:
Cena wywoławcza. 75 000 zł
Cena sprzedaży 125 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

420
Oranta, 1961 olej, płótno; 77 x 56,5 cm;
sygn. i opis autorski na odwrocie: ORANTA JERZY NOWOSIELSKI 1961.
Cena wywoławcza. 170 000 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

421
Czerwone dachy, ok. 1960 olej, płótno; 62 x 75 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Jan CYBIS (1897-1972)

422
Martwa natura z jabłkami olej, karton; 29 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: JCybis;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

423
Kamienie, 1990 akryl, płótno; 90 x 110 cm
sygn. l. d.: Dominik
Cena wywoławcza. 25 000 zł
Cena sprzedaży 25 000 zł

Jerzy DUDA-GRACZ (1941-2004)

424
Obraz 2165 - Nadrzecze-mostek,1997 olej, płyta; 80 x 61 cm;
sygn. l. d.: DUDA GRACZ *2165/ 97 *;
Cena wywoławcza. 63 000 zł

Kazimierz MIKULSKI (1918-1998)

425
Popiersie kobiety - talerz ozdobny tempera, drewno;
średn.: 17,5 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Ewa KURYLUK (ur. 1946)

426
Akt męski technika własna (kredka czerwona?, gwasz)
surówka bawełniana; 137,5 x 111 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

427
Akt czarny, 1971 olej, płótno naklejone na deskę;
38,5 x 24,5 cm;
Cena wywoławcza. 26 000 zł
Cena sprzedaży 33 000 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

428
Rah-ciah, 1956 olej, płótno; 100,5 x 110, 5 cm;
sygn. na odwrocie: KANTOR/ 1956 KRAKóW/ (...)
Cena wywoławcza. 300 000 zł

Adam MARCZYŃSKI (1908-1985)

429
Zbiór śliwek olej, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. l. g.: Marczyński
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Edward DWURNIK (ur. 1943)

430
Augustów, 1987/1989 olej, płótno naklejone na sklejkę;
63 x 40,5 cm (nieregularne wykrojone płótno);
Cena wywoławcza. 3 800 zł
Cena sprzedaży 3 800 zł

Jerzy MIERZEJEWSKI (1917-2012)

431
Szlembark X, 1992 olej, płótno; 64 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Mierzejewski 1992 oraz
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Norman LETO (ur. 1980)

432
House Georgia akryl, płótno;
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Norman LETO (ur. 1980)

433
Cluster bomb akryl, płótno;
100 x 100 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Zbysław MACIEJEWSKI (1946-1999)

434
Sen, 1996 akryl, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. p. d.: ZbMaciejewski 25 II 1996 ;
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Mikołaj CHYLAK (ur.1975)

1401
Leżąca postać, 1996 olej, płótno; 92 x 81 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: Mikołaj Chylak / 1996 /
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1402
Relaks, 1998 technika własna, papier; 33 x 51,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik 1998.
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

1403
Akt w galerii, 1998 technika własna, papier; 48 x 34 cm;
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

1404
Moje podwórko, 1965 olej, płótno; 59 x 75 cm;
sygn. i dat. l. g.: Z.HORODECKI / 65
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Roman SIELSKI (1903-1990)

1405
Stodoła - pejzaż podgórski olej, tektura; 19 x 26 cm;
sygn. l. d.: Sielski R (cyrylicą)
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Roman SIELSKI (1903-1990)

1406
Pejzaż podgórski olej, tektura; 24 x 20,5 cm;
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Stefan ZACZENIUK (1918 -1999)

1407
Martwa natura z wazonem, 1958 gwasz, papier; 28,5 x 40 cm;
sygn. i dat. piórkiem p. d.: StZ 58
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

1408
Postać, 1985 olej, płyta; 110 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Popielarczyk / 85
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Włodzimierz CIESIELSKI (ur. 1934)

1409
Owal, 1962 collage, płyta pilśniowa; 48 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: CIESIELSKI 62
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Tadeusz SPRUSIAK (1907-1985)

1410
Martwa natura, 1937 olej, płótno; 47 x 67 cm;
na odwrocie pierwotna nalepka z odręcznie wpisanymi: nazwiskiem autora, tytułem Fabryka J.KP., techniką i datą 1937.
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Krzysztof DUDZIŃSKI - KaDee (ur. 1953)

1411
Kobieta, 2015 akryl, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat.: KADEE '15
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI (ur. 1936)

1412
Pejzaż pastel, papier żeberkowy; 68,5 x 98 cm;
sygn. p. d.: G.MORYCIŃSKI
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Joanna KARPOWICZ (ur. 1976)

1413
Anubis w Twin Peaks, 2015 akryl, płótno; 73 x 92 cm;
sygn. monogramem IK (w prostokącie) poniżej data: 2015
Cena wywoławcza. 9 200 zł

Danuta WESTRYCH (1955-2014)

1414
Dumanie, 1987 olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Danuta Westrych '87;
Cena wywoławcza. 3 100 zł

Danuta WESTRYCH (1955-2014)

1415
Gacusinka, 1986 olej, płótno; 110 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Danuta Westrych luty 1986;
Cena wywoławcza. 3 100 zł

Witold PAŁKA (ur. 1928)

1416
Kapela żydowska, 1980 olej, płótno; 48,5 x 59,5 cm;
sygn. p. g.: Pałka. W / 1980
Cena wywoławcza. 6 600 zł
Cena sprzedaży 6 600 zł

K.BASARGAN, XX w.

1417
Portret olej, płótno naklejone na tekturę; 44,5 x 34,5 cm;
na odwrocie napis: KÜSUW BASARGAN
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Romuald ORAMUS (ur.1953)

1418
Katedra XXIII: Z nieba i z Ziemi, 2009/10 akryl, olej, płótno;
46 x 33 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Romuald ORAMUS (ur. 1953)

1419
Katedra XXVI - 1 i 2, dyptyk, 2009/10 akryl, olej, płótno;
100 x 100 cm (każda z prac 50 x 100 cm);
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

1420
Akt w ogrodzie, 2015 olej, płótno;
100 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Piotr ŻOŁYNIAK

1421
Wenecja, 2015 olej, płótno; 50 x 30 cm;
sygn. p. d.: PŻ;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Piotr ŻOŁYNIAK

1422
Wenecja - Santa Maria della Salute, 2014 olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: Piotr Żołyniak
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

1423
Baba Jaga z kotem i krukiem farby naszkliwne, szkło;
23 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Mieczysław OLEJ

1424
Martwa natura olej, tektura; 50,5 x 70 cm;
sygn. l. d.: M Olej
Cena wywoławcza. 17 200 zł

1425
Pejzaż abstrakcyjny, 1977 olej, płótno; 25 x 36,5 cm;
sygn. l. d.: W. Popielarczyk;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

MARIA RITTER (1899-1976)

1426
Defilada, 1950 akwaforta, miękki werniks, kredka litograficzna,
pastele oleiste; 32,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 400 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

501
Bez tytułu, 1963 technika własna (gips patynowany na czarno),
płyta; wymiar obiektu: 21,5 x 11,5 x 6 cm (zwieńczenie półokrągłe),
Cena wywoławcza. 16 500 zł

Bronisław CHROMY (ur. 1925)

502
Owca brąz, granit; wys. 25 cm
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Igor MITORAJ (1944- 2014)

503
Portret mężczyzny brąz patynowany, podstawa marmurowa;
wys. 14 cm (z podstawą);
Cena wywoławcza. 5 600 zł

Artysta nieokreślony, XX w.

1501
Głowa kobiety - Wspomnienie drewno, częściowo polichromowane;
wys. 42 cm;
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Artysta nieokreślony, XX w.

1502
Głowa kobiety drewno, częściowo polichromowane;
wys. 42,5 cm
Cena wywoławcza. 1 500 zł