Nr katalogowy: 1135

Jerzy KARSZNIEWICZ (1878-1945)

Nr katalogowy: 1135

Kościółek drewniany

olej, płótno; 43,5 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: JERZY KARSZNIEWICZ