Nr katalogowy: 1117

Władysław CHMIELIŃSKI (1862-1941)

Nr katalogowy: 1117

Zamek w Ogrodzieńcu

olej, płótno; 52 x 71,5 cm;
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński