Nr katalogowy: 1145

Malarz nieokreślony (XVIII w.)

Nr katalogowy: 1145

Zaśnięcie św. Józefa

olej, płótno dublowane; 180 x 100 cm;
napis w obrębie obrazu: S. JOSEPHVS POETA