1840
Łóżko metalowe w stylu secesyjnym konstrukcja - stal, mosiądz; 195 x 135 x 100 cm
Eisen und Messingmöbel Fabrik Wien
Joss und Leopold Quittner, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 800 zł

1841
Kazak wełna, osnowa: wełna; 140 x 242 cm.
Azerbejdżan Północny, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

1842
Evsari-Chaczlu wełna, osnowa: włosy jaka: 184 x 123,5 cm.
Południowy Turkmenistan, k. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 100 zł

901
Stolik pomocniczy w stylu art deco konstrukcja - sklejka, buczyna;
fornir - dębina, orzech; 77,5 x 60 x 42 cm.
Polska, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

902
Stolik do robótek w stylu późnego biedermeieru konstrukcja - sosna, cis, mahoń; fornir - mahoń;
77 x 59,5 x 44 cm.
Europa Środkowa, ok. 1840.
Cena wywoławcza. 2 700 zł
Cena sprzedaży 2 700 zł

903
Stolik do robótek w stylu późnego biedermeieru konstrukcja - buczyna, jawor, sosna;
fornir - mahoń; 74,8 x 46,8 x 47,8 cm.
Europa Środkowa, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

904
Bufet w stylu lat 50. XX w. fornir - palisander, blat czarne szkło;
99 x 282 x 59,5 cm.
Europa Zachodnia, lata 50. XX w.
Cena wywoławcza. 8 000 zł

905
Serwantka w stylu art déco konstrukcja - sklejka, sosna, fornir - orzech;
169,2 x 120 x 40 cm;
Europa Środkowa, lata 40. XX w.
Cena wywoławcza. 6 700 zł

906
Biblioteka neorokokowa konstrukcja - dębina, mahoń; fornir - róża,
mahoń; 153,7 x 89,5 x 36,2 cm.
Francja, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

907
Stół - biurko w stylu Ludwika XV konstrukcja - dębina, fornir - róża;
76 x 110,5 x 61,5 cm.
Francja (?), 3 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 16 000 zł

908
Kanapa w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - mahoń; 99,5 x 162 x ok. 85 cm.
Cena wywoławcza. 2 700 zł

909
Stół w stylu Ludwika Filipa konstrukcja - stół, fornir - orzech wzorzysty;
74,3 x 111 x 88 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 3 800 zł

910
Komplet siedzisk w stylu eklektycznym konstrukcja - sosna, mahoń, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, kon. XIX w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

911
Stolik klasycyzujący konstrukcja - sosna, mahoń, fornir - mahoń;
Europa Środkowa, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

912
Sekretera klasycystyczna konstrukcja - mahoń, jawor; fornir - mahoń;
111,5 x 105 x 57 cm;
Niemcy Północne (?), ok. 1830.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

913
Stół - biurko w stylu klasycystycznym konstrukcja, fornir - mahoń; 76 x 170 x 80 cm
Europa Zachodnia, XX w.
Cena wywoławcza. 7 300 zł

914
Szafa ubraniowa barokowa konstrukcja - świerk; fornir - orzech, intarsje - dębina,
czeczota brzozowa, jawor; 201,5 x 160 x 56,5 cm;
Austria Pn-Zach.- Niemcy Płd.-Wsch., ok. 1783.
Cena wywoławcza. 17 000 zł