Nr katalogowy: 1124

Wojciech Otton FLECK (1903-1972)

Nr katalogowy: 1124

Pejzaż

olej, tektura; 16,2 x 13,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Woj. Fleck
Cena oferowana 500 zł