Nr katalogowy: 1139

Antoni PROCAJŁOWICZ (1877-1949)

Nr katalogowy: 1139

Pejzaż z młynem, 1936

olej, tektura; 27 x 32,5 cm;
sygn. p. d.: A.S. PROCAJŁOWICZ / 1936