Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)
Nr katalogowy227
Kobziarz
olej, tektura, 49,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: StKamocki
Cena wywoławcza.
10 500 zł
Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Nr katalogowy229
Anioł pocieszyciel, 1922
olej, tektura, 49 x 68 cm;
sygn. l. d.: Wlastimil Hofman 1922
Cena wywoławcza.
19 000 zł
Erno ERB (1890 - 1943)
Nr katalogowy231
Targ
olej, tektura, 35,5 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: E Erb
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)
Nr katalogowy233
Zadumany, 1923
olej, płótno, 32 x 56,5 cm;
sygn. p. d.: J Malczewski / 1923
Cena wywoławcza.
85 000 zł
Irena WEISS - ANERI (1888 - 1981)
Nr katalogowy235
Dama w sukni balowej
olej, tektura, 42 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: aneri
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Fryderyk PAUTSCH (1877 - 1950)
Nr katalogowy237
Jarmark huculski
olej, płyta pilśniowa, 46,5 x 74,5 cm;
sygn. p. d.: F.Pautsch
Cena wywoławcza.
32 000 zł
Aleksandra Olga WNĘK (ur. 1913 r.)
Nr katalogowy239
Pejzaż
olej, tektura, 44 x 50 cm;
sygn. p. d.: AWnęk
Cena wywoławcza.
2 200 zł
Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891 - 1950)
Nr katalogowy241
Pejzaż zimowy z Dunajcem
olej, tektura, 29 x 55 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
Cena wywoławcza.
3 800 zł
Jan HRYNKOWSKI (1891 - 1971)
Nr katalogowy243
Kościół Panny Marii [w Krakowie], 1934
olej, płótno, 80 x 62 cm;
sygn. p. d.: jhrynkowski / 934.
Cena wywoławcza.
11 500 zł
Stanisław BORYSOWSKI (1901 - 1988)
Nr katalogowy245
Pejzaż, 1942
olej, płótno, 60 x 73 cm;
sygn. l. d.: Borysowski
Cena wywoławcza.
7 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)
Nr katalogowy247
Żółte róże w dwóch wazonach
olej, tektura, 35 x 100 cm;
sygn. u dołu: A. Karpiński.
Cena wywoławcza.
24 000 zł
Pierre-Auguste RENOIR (1841 - 1919)
Nr katalogowy249
Pejzaż z okolic Cagnes-sur-mer, po 1907
olej, płótno, 19 x 24 cm;
sygn. l. d.: R
Cena wywoławcza.
900 000 zł
Rajmund KANELBA (1897 - 1960)
Nr katalogowy251
Portret
akwarela, gwasz, tektura, 49 x 39,5 cm ;
sygn. p. g.: Kanelba
Cena wywoławcza.
13 700 zł
Nathan GRUNSWEIGH (1880 - 1943)
Nr katalogowy253
Podwórze
olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: Grunsweigh
Cena wywoławcza.
7 600 zł
Zygmunt SCHRETER (1896 - 1977)
Nr katalogowy255
Cellerina zimą
olej, płótno, 50 x 30 cm;
sygn. p. d.: Z.Schreter / Cellerina
Cena wywoławcza.
8 500 zł
Feliks FRYDMAN (1897 - 1924)
Nr katalogowy257
Akt przed lustrem
olej, płótno, 101 x 82 cm;
sygn. p. d. frydman;
Cena wywoławcza.
31 500 zł
Henryk EPSTEIN (1890 - 1944)
Nr katalogowy259
Akt
olej, płótno, 80 x 65 cm;
sygn. l. g.: H. Epstein
Cena wywoławcza.
55 000 zł
Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)
Nr katalogowy261
Portret mężczyzny - Sybirak, ok. 1895
olej, tektura, 22,5 x 16,2 cm;
sygn. p. d.: L. Wyczółkowski
Cena wywoławcza.
16 000 zł
Stanisław ŻUKOWSKI (1873 - 1944)
Nr katalogowy263
Połów ryb na oścień na wylewie wiosennym
w Rosji;
olej, płótno, 61 x 95 cm (obcięty u dołu);
Cena wywoławcza.
29 000 zł
Witold FLORKIEWICZ (1874 - 1940)
Nr katalogowy265
Cietrzew o zmierzchu, 1912
olej, płótno, 50 x 79 cm;
sygn. l. d.: WFlorkiewicz 912
Cena wywoławcza.
3 200 zł
Malarz nieokreślony, k. XVIII w./pocz. XIX w.
Nr katalogowy267
Talia - muza komedii i poezji pasterskie
olej, płótno dublowane;
25,3 x 19,2 cm
Cena wywoławcza.
10 000 zł
Malarz nieokreślony, XIX w.
Nr katalogowy269
Chrystus
wg Ecce Homo Guida Reniego (1575 - 1642)
olej, płótno, 67,5 x 61 cm
Cena wywoławcza.
6 300 zł
Jan Baptist LAMBRECHTS (1680- ok.1731)
Nr katalogowy271
Scena rodzajowa we wnętrzu
olej, deska dębowa, 28,5 x 22 cm;
Na odwrocie nalepka z nazwiskiem autora
Cena wywoławcza.
30 000 zł
Nicolas BERCHEM (1620-1683)
Nr katalogowy273
Scena pasterska
olej, płótno, 59,5 x 75 cm;
sygn. p.d. słabo czytelnie
Cena wywoławcza.
50 000 zł