Stanisław KAMOCKI (1875 - 1944)

227
Kobziarz olej, tektura, 49,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: StKamocki
Cena wywoławcza. 10 500 zł

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

228
Aksi wieś turecka w Azji Mniejszej olej, tektura, 22,5 x 33 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: AKSI AZJA MN. 1931 / B. RYCHTER - JANOWSKA
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)

229
Anioł pocieszyciel, 1922 olej, tektura, 49 x 68 cm; sygn. l. d.: Wlastimil Hofman 1922
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875 - 1944)

230
Skały na Capri olej, płótno, 50 x 80 cm; sygn. l. d.: F. M. Wygrzywalski
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Erno ERB (1890 - 1943)

231
Targ olej, tektura, 35,5 x 49,5 cm; sygn. l. d.: E Erb
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Marian WAWRZENIECKI (1863 - 1943)

232
Motyw bałkański - Szewcy olej, płótno, 43 x 37 cm; sygn. l. d.: M. Wawrzeniecki. / Varna. 1892 r.
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Jacek MALCZEWSKI (1854 - 1929)

233
Zadumany, 1923 olej, płótno, 32 x 56,5 cm; sygn. p. d.: J Malczewski / 1923
Cena wywoławcza. 85 000 zł

Stanisław ŻURAWSKI (1889 - 1976)

234
Akt kobiety olej, płyta, 70 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 3 900 zł

Irena WEISS - ANERI (1888 - 1981)

235
Dama w sukni balowej olej, tektura, 42 x 29 cm (w świetle oprawy); sygn. l. d.: aneri
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Grzegorz MENDOLY (?- 1943)

236
Cyganka olej, tektura, 60 x 49 cm; sygn. p. g.: G. Mendoly / - 935 -
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877 - 1950)

237
Jarmark huculski olej, płyta pilśniowa, 46,5 x 74,5 cm; sygn. p. d.: F.Pautsch
Cena wywoławcza. 32 000 zł

Apoloniusz KĘDZIERSKI (1861 - 1939)

238
Rybak olej, tektura, 37,5 x 44 cm; sygn. l. d.: A. Kędzierski
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Aleksandra Olga WNĘK (ur. 1913 r.)

239
Pejzaż olej, tektura, 44 x 50 cm; sygn. p. d.: AWnęk
Cena wywoławcza. 2 200 zł

Eugeniusz DZIERŻENCKI (1904 - 1990)

240
Kuter na morzu olej, płótno, 48 x 68 cm; sygn. l. d.: E.Dzierzencki.
Cena wywoławcza. 4 700 zł

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891 - 1950)

241
Pejzaż zimowy z Dunajcem olej, tektura, 29 x 55 cm; sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
Cena wywoławcza. 3 800 zł

242
Pejzaż olej, płótno naklejone na tekturę, 39,5 x 49 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Jan HRYNKOWSKI (1891 - 1971)

243
Kościół Panny Marii [w Krakowie], 1934 olej, płótno, 80 x 62 cm; sygn. p. d.: jhrynkowski / 934.
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Marian MOKWA (1889 - 1987)

244
Szkuner na morzu olej, płótno, 50 x 70 cm; sygn. p. d.: Mokwa
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Stanisław BORYSOWSKI (1901 - 1988)

245
Pejzaż, 1942 olej, płótno, 60 x 73 cm; sygn. l. d.: Borysowski
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI (1861 - 1926)

246
Zakole rzeki olej, płótno, 64,5 x 90 cm; sygn. l. d.: M. G. Wywiórski 1907
Cena wywoławcza. 19 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875 - 1961)

247
Żółte róże w dwóch wazonach olej, tektura, 35 x 100 cm; sygn. u dołu: A. Karpiński.
Cena wywoławcza. 24 000 zł

248
Pejzaż jesienny olej, tektura, 32 x 48 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: aneri
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Pierre-Auguste RENOIR (1841 - 1919)

249
Pejzaż z okolic Cagnes-sur-mer, po 1907 olej, płótno, 19 x 24 cm; sygn. l. d.: R
Cena wywoławcza. 900 000 zł

Zygmunt SCHRETER (1896 - 1977)

250
Chłopczyk w foteliku olej, płótno, 61 x 38 cm; sygn. p. d.: Schreter
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Rajmund KANELBA (1897 - 1960)

251
Portret akwarela, gwasz, tektura, 49 x 39,5 cm ; sygn. p. g.: Kanelba
Cena wywoławcza. 13 700 zł

Zygmunt MENKES (1896 - 1986)

252
Tajemnicza kobieta olej, płótno, 61 x 46 cm; sygn. p. g.: Menkes;
Cena wywoławcza. 65 000 zł

Nathan GRUNSWEIGH (1880 - 1943)

253
Podwórze olej, płótno, 55 x 46 cm; sygn. p. d.: Grunsweigh
Cena wywoławcza. 7 600 zł

Joachim WEINGART (1895 - 1942)

254
Pejzaż olej, płótno, 46 x 55 cm; sygn. p. d.: Weingart;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

255
Cellerina zimą olej, płótno, 50 x 30 cm; sygn. p. d.: Z.Schreter / Cellerina
Cena wywoławcza. 8 500 zł

Szymon MONDZAIN (1890 - 1979)

256
Drzewa olej, płótno, 53 x 37 cm; sygn. l. d.: Mondzain
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Feliks FRYDMAN (1897 - 1924)

257
Akt przed lustrem olej, płótno, 101 x 82 cm; sygn. p. d. frydman;
Cena wywoławcza. 31 500 zł

258
Akt blondynki olej, płótno; 73 x 60 cm; sygn. p. g.: St. Żurawski
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Henryk EPSTEIN (1890 - 1944)

259
Akt olej, płótno, 80 x 65 cm; sygn. l. g.: H. Epstein
Cena wywoławcza. 55 000 zł

Bolesław NAWROCKI (1877 - 1946)

260
Portret chłopca z pluszowym misiem olej, płótno, 65 x 54 cm; sygn. l. d.: Bolesław Nawrocki 1933
Cena wywoławcza. 33 500 zł

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)

261
Portret mężczyzny - Sybirak, ok. 1895 olej, tektura, 22,5 x 16,2 cm; sygn. p. d.: L. Wyczółkowski
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Olga BOZNAŃSKA (1865 - 1940)

262
Portret kobiecy, ok. 1882 olej, płótno naklejone na tekturę; 28,5 x 22,5 cm; sygn. u góry: Olga Boznańska (pędzlem)
Cena wywoławcza. 110 000 zł

Stanisław ŻUKOWSKI (1873 - 1944)

263
Połów ryb na oścień na wylewie wiosennym w Rosji; olej, płótno, 61 x 95 cm (obcięty u dołu);
Cena wywoławcza. 29 000 zł

Adolf KAUFMANN vel J. ROLLIN (1848-1916)

264
Pejzaż z rzeką i sztafażem olej, płótno, 80 x 120 cm; sygn. p. d.: J. Rollin
Cena wywoławcza. 6 000 zł

Witold FLORKIEWICZ (1874 - 1940)

265
Cietrzew o zmierzchu, 1912 olej, płótno, 50 x 79 cm; sygn. l. d.: WFlorkiewicz 912
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Antoni LANGE (1774 - 1842)

266
Motyw ze Szwajcarii, 1839 olej, płótno, 76,5 x 56,5 cm; napis na odwrocie: in der Schweiz, / Lange, pinxit. - 1839
Cena wywoławcza. 24 000 zł

Malarz nieokreślony, k. XVIII w./pocz. XIX w.

267
Talia - muza komedii i poezji pasterskie olej, płótno dublowane; 25,3 x 19,2 cm
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Malarz nieokreślony, 2. ćw. XIX w.

268
Portret mężczyzny piszącego przy stoliku olej, płótno dublowane; 30,5 x 26,5 cm
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Malarz nieokreślony, XIX w.

269
Chrystus wg Ecce Homo Guida Reniego (1575 - 1642) olej, płótno, 67,5 x 61 cm
Cena wywoławcza. 6 300 zł

Felice FICHERELLI IL RIPOSO - przypisywany

270
Św. Katarzyna Aleksandryjska, ok.1650 olej, płótno, 67,8 x 51 cm; Na odwrocie nalepka z numerami inwentarzowymi weneckiej kolekcji G. Manfrin.
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Jan Baptist LAMBRECHTS (1680- ok.1731)

271
Scena rodzajowa we wnętrzu olej, deska dębowa, 28,5 x 22 cm; Na odwrocie nalepka z nazwiskiem autora
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Malarz nieokreślony, holenderski,2 poł.XVIIw.

272
Scena we wnętrzu olej, deska dębowa, 32,6 x 26,4 cm
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Nicolas BERCHEM (1620-1683)

273
Scena pasterska olej, płótno, 59,5 x 75 cm; sygn. p.d. słabo czytelnie
Cena wywoławcza. 50 000 zł

Gustavo OBIOLS DELGADO (ur. 1858 ?)

401
Andromeda biały marmur i złocony stop metali, wys. 25 cm, szer 20 cm. sygn. na skale: G. Obiols
Cena wywoławcza. 3 800 zł