Nr katalogowy: 260

Bolesław NAWROCKI (1877 - 1946)

Nr katalogowy: 260

Portret chłopca z pluszowym misiem

olej, płótno, 65 x 54 cm; sygn. l. d.: Bolesław Nawrocki 1933