Nr katalogowy: 246

Michał Gorstkin WYWIÓRSKI (1861 - 1926)

Nr katalogowy: 246

Zakole rzeki

olej, płótno, 64,5 x 90 cm; sygn. l. d.: M. G. Wywiórski 1907