Nr katalogowy: 228

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA (1868-1953)

Nr katalogowy: 228

Aksi wieś turecka w Azji Mniejszej

olej, tektura, 22,5 x 33 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: AKSI AZJA MN. 1931 / B. RYCHTER - JANOWSKA